צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים

בין אלפי הצימרים ברחבי הארץ ישנם עשרות בודדות העשויים ברמת גימור גבוהה ביותר. לא תמצאו יותר מכמה מקובצים באתר אחד, מכיוון שהמטרה היא חופש, ריחוק, טבע ועיצוביות יחד. בדרך כלל מדובר בהשקעה של כסף רב ומחשבה בידי יוצרים, אומנים, ארכיטקטים שאספו פריט – פריט וחשבו על כל עיקול ופינה בצימר.

סגנונות

כל הסגנונות נועדו לתת לאורחים את התחושה שהם המרכז והם החשובים ביותר. מעין מלכים לכמה ימים. החל מסגנון רומאי, דרך בניה בעץ משובח ועד לקווים נקיים אך יוקרתיים. בין אם מקור החפצים הוא בטבע או שהם תעשייתיים, מדובר בריהוט ובאלמנטים מן השורה הראשונה. לפעמים יקראו לזה וילה והכוונה לצימר מגה מפואר ומושקע.

טבע

הצביון המקורי של הצימר נשמר גם במקומות הללו. הם מקיפים עצמם בטבע. פרחים טריים, צמחיה עשירה פריטים מתוצרי עץ וקש. ולמרות זאת, מבחינה עיצובית, אם יידרשו ליישם דשא סינטטי באחד מהאזורים (סביב הבריכה לדוגמה) בהחלט לא יירתעו משימוש בחומר הטוב ביותר של דשא סינטטי.

גופי חימום

הם מגיעים בצורות רבות ושונות, כאשר גופי חימום המתאימים לצימרים הם לרוב קמינים. ישנו קמין עצים, גז, חשמלי וקמין נפט. מאחר וקמין הוא פריט רומנטי – בהתאם לאופי המקום, בעלי הצימרים מעצבים סביב האזור השמור לקמין כמיטב הרומנטיקה.

ספא

כל צימר חייב להיות היום מקושר לאיזשהו ספא. אחד החידושים הוא טיפולים לנשים בהריון על ידי אנשים מוסמכים. טיפולים רומנטיים וזוגיים, טיפולים הודים, טיפולים הוליסטים, עיסויים למיניהם והכל מגיע עד לצימר. כמו בצימרים היוקרתיים, אולם אירועים יוקרתי וכדומה, כך גם באתרי הספא, ישנם מקומות מושקעים ויוקרתיים וישנם מקומות פשוטים יותר.

מסעדות

רוב הצימרים עדיין מושתתים על ארוחות הבוקר. בכדי לאכול ארוחה מפנקת במיוחד חייבים לצאת החוצה, אל אחת המסעדות המצלחות של האזור ובמקרה היותר טוב להזמין שף אליכם לצימר שיבשל לשניכם ארוחה מהסרטים. מכאן זה כבר תלוי באורחים ובטעמם האישי. בשתי הדרכים – פינוק של ממש.

בריכות

ברוב הצימרים המפוארים תמצאו גם בריכות. זהו לא דבר אלמנטרי בצימרים רגילים, כי אם במלונות גדולים. הבריכות משתנות בגודלן, בעיצובן, באפשרויות התמונות בהן (גלים, חימום, בועות) בתאורתן המרהיבה (בעיקר הלילית), בנוף הנשקף מהן וכד'.

ערך מוסף

בכל מקום שמתיימר להיות ייחודי ויוקרתי תקבלו צ'ופרים קטנים שעושים את כל ההבדל. בקבוק יין, סלסילת פירות או שוקולדים, ורדים ועלי כותרת אחרים המפוזרים בנגיעות סביב הג'קוזי או על המיטה ועוד הפתעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.