צימרים בישראל

ישראל צימרים 

צימרים בישראל

תיירות הפנים בישראל 2011, נשענת ואולי גם מבוססת , על התירנים בעלי הצימרים הישראלים.

אני זוכר שלפני 18 שנים אולי אפילו יותר , נולד ענף כלכלי חדש: צימרים , חדרי אירוח. הספקנים התבדו , האופטימיים , בעלי החזון , התפתחו ושיגשגו. הכל התחיל מחדר אירוח ללינה בלבד , עם מיטת סוכנות ורדיו ולימים הנועזים יותר הבינו שצריך כבר לעבור לוידאו , טלויזיה וקומקום עם כמה סוגי קפה ותה.

וכך הלך והתפתח הענף לחדרים צמודי מקלחת ואמבטיה, וקראו לו צימר.

היו כאלה שניסו לעצור את הגלגל , בעוד שאחרים הריצו אותו במלוא הקיטור , הוסיפו אמבט עיסוי ( ג'קוזי) , בתי האירוח התקשטו והתפתחו לבתי עץ ואבן. כעת , לכולם ברור , הענף משגשג , התייר הישראלי אוהב לנפוש! והוא אמיץ ונבון לבחור את הצימר שהוא מהעדיף לנפוש בו.

הצימרים בישראל 2008 , פונים לרוב מגזר הנופשים , התפריט מגוון ועונה על מירב הרצונות של קהל הנופשים בצימרים.

מה הוא הקסם? מה הוא סוד ההצלחה? יש יגידו המחיר , המחיר כבר מזמן אינו גורם בהחלטת. טבלת המחירים עשירה במיוחד מתחיל ב – 300 שקלים ומגיע ל – 1000 שקלים ללילה. כך שכל אחד יכול לבחור ולהחליט.

בצימרים כיום ניתן למצוא את מיטב האיבזור: אמבט עיסוי , פלזמה LCD   DVD , מערכות קולנוע , מיטות קינג זיז , סאונות , בריכות שחיה ובריכות שכשוך ואלו רק דוגמאות , אין סוף של אטרקציות , בשילוב ארוחות בוקר מפנקות למראה נופים מרהיבים ועוד.

זו רק סקירה קצרה של השפע המוצע. אם כך , מה הוא אותו קסם? אין קסם!

פרטיות , זה הסוד ! הצימרים הם אתרי נופש פרטיים שרובם מנוהלים ע"י אנשים פרטיים , אנשים בעלי תודעת שירות גבוהה , אנשים אלו למדו ולומדים כיצד לארח ברמה גבוהה , תוך כדי שמירה על הפרטיות של המתארחים.

ובנוסף לאיבזור המושלם , הפך האירוח בצימרים לאיכותי ברוב הרמות ויוקרתי במיוחד באתרים שניבנו לקח.

פרטיות כשמעניקים מחושבה נוספת בפרטיות עניין דורש חידוד נוסף. בצימר הפרטי שלך לארבעים ושמונה שעות הקרובות , יותר או פחות מקבל הנופש פרטיות , כלומר אין רעש בלתי מתחשב במסדרון , או דלתות המעלית אינן מפריעות יותר ואף אחד לא רץ בלובי. וגם אין יותר מרוץ עדרים בארוחת הבוקר , צהריים וערב. אתם לוקחים את הזמן עם ארוחת בוקר פרטית ביחידת אירוח מרווחת ומאובזרת , אתם קובעים את הזמן הפרטי שלכם ואתם לא חייבים לחלוק עם אף אחד את הזמן הפרטי שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.