חופשה בצימר

 חופשה בצימר

איזה כיף לצאת לחופשה! לצאת קצת מהעיר, מהלחץ המתמיד בעבודה ולבלות זמן איכות עם בן זוג, חברים, משפחה…

בעבר כאשר חשבנו על החופש האידיאלי, הרעיון הראשון שהיה קופץ לנו לראש הוא בית מלון, ארבעה עד חמישה כוכבים, לא פחות, להתפנק עד הסוף. בשנים האחרונות החל טרנד חדש ומוצלח, צימרים מפנקים אינטימיים, בהם אינך חולק את זמנך בחדר האוכל של המלון עם עוד הרבה אנשים, זה רק אתה, בן זוגך, או משפחתך המורחבת.

בחירת הצימר

כאשר בוחרים צימר, צריך לדעת מה אתם אוהבים, איזו סביבה תגרום לכם להרגיש הכי בנוח ובחופש?! אפשר לחלק את בחירת הצימר לשלושה חלקים: באיזה אזור ברצונכם לשכור את הצימר, קרוב למקום מגוריכם, רחוק ממקום מגוריכם, במקום שקט, במקום שקרוב ליישוב גדול?ֱ מספר הצימרים שנמצאים באותו מרחב. הדבר השני עליו צריך לחשוב הוא, מה הציפיות שלכם מהצימר, מבחינת החומר ממנו הוא בנוי, מידת הפינוק, היכולה לכלול ג'קוזי, ארוחות במשך היום, אפשרות לעשות מסאז'ים, קירבה למסעדות וכו'. החלק האחרון והחשוב ביותר, שעליו צריך לחשוב הוא סכום הכסף שברצונכם להוציא. כאשר בידיכם כל התשובות, חיפוש צימר יכול להיות הרבה יותר מהיר, יעיל ומהנה.

סוגי צימרים

קיימים סוגים רבים של צימרים, העשויים מחומרים שונים ולמטרות שונות. ישנם צימרים פשוטים, הבנויים כמו בית רגיל, כאשר יש תוספת של ג'קוזי והמיקום שלהם, בשונה מהבית בעיר נמצא בטבע. אם הינך אדם שאוהב להרגיש בבית ולא אוהב שינויים, צימר כזה יכול להתאים. קיימים צימרים העשויים מעץ, מה שנותן תחושה חמימה ושונה מהדירה בה אנו חיים, מעניק תחושה כפרית אותנטית. יש צימרים הבנויים מאבן, בסגנון עתיק, הנותנים תחושה של אינטימיות וחזרה של כמה מאות בשנים, צימרים העשויים כמערות, צימרים שנבנו על פי נושאים, כמו צימרים בסגנון המזרח, צימרים מרוקאיים וכו'…  סוויטות, לבעלי מעמד סוציו אקונומי גבוה במיוחד, המחפשים עושר ורוגע וצימרים המותאמים למשפחות, כאשר קרוב אליהם יש אטרקציות שונות לילדים. הצימרים הם רבים ומגוונים, יש הבאים במספר יחידות מועטות ויש הבאים כיחידות אירוח רבות.

למה צימר

צימר הינו עבור המחפשים את הנוחות, רגיעה, שלווה, בדרך כלל בטבע, כאשר קיימת אינטימיות וסביבך יש רק אנשים מועטים. אפשר להשוות בחירה בצימר, כמו בחירה בין חופש בסיני לחופש באירופה, לכל אחד היתרונות והחסרונות, השאלה מה אתה הכי אוהב ומה גורם לך להרגיש שאתה נופש. בתקופה בה אנו חיים, החופש הינו מצרך חיוני, שנעשה רק לעיתים רחוקות, לכן חשוב לבחור בקפידה לאן ללכת ואיפה לנפוש, כפי שהיית בוחר היכן לעשותשתלים, או לאיזה דיאטנית ללכת כשעושים דיאטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.