אירועים מיוחדים בספא

 

אירועים מיוחדים לאוהבים בספא במפנק

חושב על דרך מקורית ושונה לחגוג את יום ההולדת המתקרב של בת זוגתך? מחפשת דרך מפנקת לחגוג את יום הנישואין, או את יום השנה להיכרותכם? מחפשים דרכים חלופיות לחגוג אירועים שונים המסמלים תקופות מיוחדות בחייכם, בשונה מהדרכים אותן הכרתם עד היום?אירועים בספא איכותי ומקצועי הן אלטרנטיבה מפנקת, שונה ומרעננת לדרכים המקובלות לחגוג אירועים ונקודות ציון חשובות בחייכם. כיצד אם כן, תוכלו לחגוג בספא אירוע, עם בן או בת זוגכם לחיים, חבר או חברה טובה, או אפילו קבוצת חברים המבקשים לציין יום חשוב בחייהם?

כיצד מתרחש אירוע בספא?

ובכן, תארו לעצמכם יום שכולו כיף. אתם מגיעים בלוויית בן זוגכם אל יום המוקדש כולו לתשומת לב אליכם, ולבני זוגכם. בתחילת היום, תוכלו להשתמש במגוון המתקנים המוצעים לכם במסגרת הספא האיכותי, תוכלו להתחיל לצורך הדוגמא, בשהייה מפנקת ומשחררת בסאונה הרטובה או היבשה, ולעבור מיד לטבילה מרעננת בבריכה. מיד לאחר שתשתחררו, תלגמו משקה צונן ותהיו מוכנים, תוכלו להתחיל בטיפול זוגי לבחירתכם ממגוון הטיפולים המפנקים והמשחררים המוצעים לכם בתפריט הטיפולים העשיר אותו מציע הספא.
במסגרת האפשרות אותה מציע מרכז הספא המקצועי למבקשים לחגוג אירוע, תוכלו לבחור טיפול ספא זוגי מפנק. הטיפולים הזוגיים הם טיפולים המוצעים לבני זוג המבקשים ליהנות מחוויית הטיפול זו לצד זה, כשהם אוחזים ידיים ונהנים מהחוויה המשחררת כחוויה מעצימה ומגבשת בין בני זוג. אמנם, כל אחד מבני הזוג יקבל את הטיפול אותו יבחר על מיטת טיפולים נפרדת, אך השהייה זו לצד זה במסגרת הטיפול, מאפשרת לבני הזוג לחוות אירוע יוצא דופן וייחודי, המקרב בין הלבבות.

לאחר הטיפול, תוכלו להמשיך במסגרת האירוע לחגוג את יום ההולדת, יום הנישואין או כל סיבה אחרת לאירוע, בהמשך השימוש במתקני הספא המפנקים, ואף להזמין אל חדר אישי ארוחה זוגית מפנקת מאחת ממסעדות האיכות הפזורות סביב למקום. כך תוכלו להשלים חוויה קולינארית גופנית ונפשית מושלמת, אשר תעניק לכם כוח ואנרגיה לרוב להמשיך את שיגרת החיים במלוא הכוח והעוצמה.

אירועים מרובי משתתפים בספא

 גם עבור אלו המבקשים לחגוג אירועים במסגרת מרובת משתתפים בספא, מאפשר מרכז ספא מקצועי מגוון פתרונות מרעננים וייחודיים. לצורך הדוגמא, קבוצת חברות המבקשות לחגוג מסיבת רווקות שונה ומפנקת, יוכלו להגיע כקבוצה אל מרכז הספא, לשהות יחד בג'קוזי ענק ומפנק, וכך אחת אחר השנייה או בזוגות, להגיח אל חדרי הטיפולים ולקבל את הטיפול המפנק והמקצועי אשר יבחרו מתוך תפריט הטיפולים העשיר אותו מציע מרכז הספא. גם במקרה זה, יוכלו קבוצת החברות להזמין ארוחה מפנקת אל אחד מהחדרים האישיים המוצעים במקום, ואף לשלב משחקי חברה משעשעים, ובקיצור, חוויית אירוע בספא היא חוויה בלתי נשכחת, שונה ומקורית לחגוג כל אירוע, אם כקבוצה, ואם כזוג בצימרים יוקרתיים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.