איזון בצימר

לשמוח ולהירגע – איזון בצימר במרחק נסיעה

לכל זוג שנישא ישנה פנטזיה לנסוע במכונית הדוהרת אל עבר ירח דבש ארוך ומתוק. היישר מתוך גן אירועים אל תוך טויוטה שתיקח אתכם בקו ישיר לאיים אקזוטיים במיוחד. פאוז. בואו נצא מהסרט המתוק ונחזור למציאות. אחרי האירוע בחצר גני אירועים לא יהיה לכם חשק לזוז להרבה מקומות. יותר משעת נסיעה זה יהיה בזבוז. איזה מזל שארצינו משופעת צימרים בכל חלקיה!

נחיתה רכה

אחרי כל אירוע כזה או אחר (שאתם בעליו המאושרים) יש מן ריגוש שנעצר, פחות או יותר, ברגע שעזבתם את את גן אירועים. זוגות מתחתנים, בעיקר, רוצים להמשיך את ההרפתקאה מעתה ועד עולם ולכן החזרה הביתה היא אופציה הרבה פחות מקובלת מבחינתם. צימר מפנק הוא אחת האופציות לסיום הערב המוצלח. בלי הפרעות, בניתוק מוחלט (אחרי תקופה כה עמוסה) ושניכם בלבד. הגברת טויוטה והנהג התורן יואילו לקחת אתכם אל הצימר שבחרתם מבעוד מועד ויביאו אתכם בבטחה לשם. בניגוד מוחלט למקום בו הייתם אך שעתיים לפני – אתם נכנסים לעולם איטי, שקט, מנומנם וזה הזמן להתחיל להירגע.

הבוקר שאחרי

בין אם בחרתם בצימר מדברי, צפוני או ממורכז, אתם מתעוררים לבוקר מפנק ביותר. בעל המקום שיודע על נישואיכם, יכין עבורכם ארוחת בוקר של מלכים. כמעט בכל צימר ישנה אפשרות להזמין עיסוי וטיפולים אחרים והרי מגיע לכם על כל הלחצים שבהם עמדתם. שלא לדבר על ג'קוזי, מיטה במצעים לבנים וזכים ושאר תפנוקים.

כדאי להפתיע

בין אם אתם המתארחים (הנשואים הטריים) או שולחים את ילדיכם יקיריכם שזה עתה נישאו, כדאי מאוד לתכנן עם בעל המקום הפתעה. תשומת לב היא מילת המפתח. הפתיעו עם: סלסלת שוקולד, זר ריחני, הזמינו טיפול מרגיע ועוד. לא צריך להגזים, העיקר הכוונה ותשומת הלב.

פעילויות

לא כולם יכולים לצאת מיד אחר החתונה לירח דבש. הצימר הוא פתרון מעולה לכך, כיוון שאתם יכולים לקחת יומיים – שלושה במקום רגוע ומרהיב מבלי לעזוב את הארץ. אתם מתבקשים לנוח, לא לעשות יתר על המידה (חלילה וחס), אבל מה לגבי פעילות קלה באזור? בכל זאת, צריך להסתובב עם חיוך מרוח על הפנים ולענות לכל מתעניין שאתם נשואים טריים.

חשבו על פעילות שמעולם לא עשיתם יחד וצאו לעשות אותה. בין אם מדובר בטיול במקום בו טרם ביקרתם או פעילות פיזית כלשהי, כמו: שיט, השכרת אופניים, רכיבה על סוסים, ביקור ביקבים ועוד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.